par mums

 

Uzņēmums

Cutting.lv ir uzņēmums, kura specializācija ir jebkura lokšņu materiāla (jebkura metāla, stikla, akmens, koka, gumijas, stiklšķiedras u.c.) griešana ar abrazīvu augstspiediena ūdens strūklu.

Mēs varam vienlīdz efektīvi izgriezt vienreizējas prototipu detaļas un dizaina vai interjera priekšmetus, kā arī izgatavot ražošanā nepieciešamas detaļas lielos apjomos un precīzi iekļaujoties noteiktā termiņā.

Mēs esam atvērti jaunai pieredzei un jaunu risinājumu izstrādei, tāpēc aicinām ikvienu interesentu, kam ir nepieciešama šāda tehnoloģija jebkura veida detaļu izgriešanai, ar mums sazināties, lai varam atrast veidu, kā optimāli un operatīvi varam izpildīt konkrēto uzdevumu un sasniegt iecerēto mērķi.

Misija

Cutting nodrošina iespēju ikvienam interesantam izmantot griešanas ar abrazīvu augstspiediena ūdens strūklu pakalpojumu.

Mūsu mērķis ir ieviest iespējami labāku efektivitāti savā ikdienas darbā. Ar iespējami labāku efektivitāti mēs saprotam savā jomā labākos rezultātus klientam nepieciešamā risinājuma sasniegšanā, kas tiek nodrošināti ar rūpīgu attieksmi pret materiālu un griešanas procesu, kā arī rūpigu pieejamo materiālo un cilvēkresursu plānošanu un izmantošanu.

Cutting par ļoti būtisku aspektu savā darbā uzskata atvērtību un atklātību pret saviem klientiem un sadarbības partneriem

Vērtības

Mūsu galvenā vērtība ir klienta ieguvums, kas tiek radīts, izmantojot mūsu pakalpojumus. Šo klienta ieguvumu mēs saprotam kā starpību starp mūsu sniegtā pakalpojuma un risinājuma vērtību klienta acīs un cenu, kas par to tiek ierakstīta rēķinā. Mūsu uzdevums ir padarīt šo starpību pēc iespējas lielāku.

Otra mūsu vērtība ir profesionāla pieeja jebkuram pasūtījumam, kas izpaužas tā, ka ikviena darbība, rīcība un lēmums uzņēmuma iekšienē tiek izvērtēta, atbildot uz jautājumu: “Vai mūsu klientam tas ir vajadzīgs un vai tas palīdz piepildīt mūsu galveno vērtību?”